Poniedziałek - Piątek 08:00-16:00 +48 501 503 294
info@spoldzielniab2b.pl

Beata Drewienkowska

Prezes Spółdzielni, Doradca biznesowy, Trener Mentalny

Biografia

Przedsiębiorca, trener mentalny, doradca biznesowy, prezes Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej, prezes Spółdzielni Socjalnej B2B, członek zarządu My Business Academy Sp. z o.o.

Doradza przedsiębiorcom jak zwiększyć efektywność w firmie. Starannie opracowuje biznesplany i tworzy nowe modele biznesowe, aby udoskonalić funkcjonowanie Twojej firmy.

Doskonale odnajduje się w treningu mentalnym, który nazywa swoją prawdziwą pasją. Pomaga ludziom zarówno w rozwoju ich firmy, jak i osobistym. Uwielbia patrzeć jak jej działania mają swoje odzwierciedlenie w sukcesach podopiecznych.

Jeśli myślisz, że na tym koniec to jesteś w błędzie. Beata prowadzi szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców i osób prywatnych z zakresu zarządzania własną działalnością gospodarczą, negocjacji handlowych, motywacji pracowników oraz budowania marki osobistej. Jej misją jest przekazanie swojej cennej wiedzy i doświadczenia ludziom, którzy nie wierzą we własne możliwości.

Absolwentka studiów z zakresu Marketingu w Lubelskiej Szkole Biznesu; studiów podyplomowych na kierunku Marketing i Zarządzanie na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz Negocjacji i Mediacji Biznesowych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie; MBA na Politechnice Lubelskiej oraz Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B.Bączka w Warszawie.

Jej mocne strony to: empatia, wytrwałość, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.

Aktywny członek Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, Miejskiej Rady Zatrudnienia, Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Lublin, Lubelskiego Klubu Biznesu, Lubelskiego Forum Pracodawców oraz Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych oraz Business Centre Club.

Prywatnie można ją spotkać na akcjach charytatywnych wspierających osoby niepełnosprawne, osoby starsze i chore dzieci. A jeśli akurat nie ratuje świata to oddaje się swojej drugiej pasji jaką są konie.

Chronologia

2015
Medal Prezydenta Miasta Lublina za całokształt działalności i zasługi dla Lublina
2011
Trzecie miejsce w plebiscycie Dziennika Wschodniego "Kobieta Przedsiębiorcza "

Specjalizacje

Biznes90%
Marketing70%
Zarządzanie100%
Negocjacje handlowe85%
Optymalizacja kosztów67%
Budowanie marki osobistej89%

Informacje kontaktowe

Telefon: +48 501 503 294

Skip to content